OnLine Psikolojik Danışmanlık

UYGULAMA VE KOŞULLARI

KRM Psikolojik Hizmetler’de Online Danışmanlık hizmeti birkaç biçimde olabilmektedir:

  1. E-Posta ile Online Danışmanlık
  2. Anlık ileti ile Online Danışmanlık
  3. Telefon ile (sesli veya görüntülü) Online Danışmanlık

*E-POSTA ile Online Danışmanlık almak için yapmanız gerekenler:

Bir e-mail mesajı hazırlayıp göndermelisiniz. Bu mesajda öncelikle bir paragraf halinde adınız, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim durumunuz, mesleğiniz, işiniz, medeni durumunuz, evliyseniz çocuğunuz olup olmadığı ve yaşları, yaşadığınız yer gibi bilgileri ve ek olarak sizi değerlendirmemizde yararlı olabileceğini düşündüğünüz başka bilgileri yazmalısınız. Bu bilgiler içinde adınızı vermeniz zorunlu değildir, ancak sizinle iletişimde kullanacağımız bir ad veya rumuz belirtmelisiniz. Diğer bilgiler konusunda da istediğiniz bilgileri verebilirsiniz, ancak hakkınızda ne kadar bilgi olursa sizi daha doğru değerlendirebilir ve anlayabiliriz.

İlk paragrafta yukarıda belirtilen kişisel bilgileri yazdıktan sonra bir satır boşluk bırakarak, ikinci paragrafa uzmanımıza danışmak istediğiniz sorununuzu “Sorunum” vb. gibi bir başlık altında ve olabildiğince açık ve doğru biçimde yazınız. Sorununuzla ilgili yararlı olabileceğini düşündüğünüz ayrıntıları belirtiniz. E-mailinizin toplam 1000 kelimeyi geçmemesine özen gösteriniz. Aynı e-mail içinde birden fazla sorun için veya birbiriyle ilintisi olmayan farklı sorunlar için danışma talep etmeyiniz.

Son olarak ‘online psikolojik danışmanlık uygulama ve koşullarını okuduğunuzu ve e-mail yoluyla online psikolojik danışmanlık hizmeti almak istediğinizi‘ belirtiniz.

E-mailinizi bilgi@psikologbulentkorkmaz.com adresine gönderiniz. E-mailiniz görüldükten sonra, sizin e-mail adresinize, ücret bilgisi ve ödeme yapacağınız banka hesabı bilgisi gönderilecek ve ödemenizin banka teyidi alındıktan sonra 24-48 saat içinde e-mailiniz yanıtlanacaktır. Uzmanımızın yanıtı ile ilgili bir mesaj uzunluğu-kısalığı koşulu veya içeriğiyle ilgili bir ön koşul söz konusu değildir. Sorununuzla ilgili yararlı ve yeterli olacağı düşünülen optimal bir mesaj boyutu ve içerik olacaktır.

*Anlık ileti ile Online Danışmanlık almak için yapmanız gerekenler:

İletişim sayfamızdaki e-mail adresimize ‘online psikolojik danışmanlık bilgi ve koşullarını okuduğunuzu ve anlık ileti yoluyla online psikolojik danışma hizmeti almak istediğinizi‘ belirtiniz. E-mailiniz görüldükten sonra, sizin e-mail adresinize ücret bilgisi ve ödeme yapacağınız banka hesabı bilgisi gönderilecek ve ödemenizin banka teyidi alındıktan sonra en kısa sürede randevu için sizinle iletişime geçilecektir. Randevu saati belirlendikten sonra;

Randevu saatinden en az 5 dakika kadar önce anlık ileti için kullanacağınız telefon veya bilgisayarınızın başında olmanız, bağlantılarınızı kontrol etmenizi ve mesajlaşma süresince dikkatinizin dağılmasına ve görüşmenin bölünmesine neden olacak her şey için önlem almanızı (mümkünse telefonunuzu da kapalı tutmanızı) tavsiye ederiz. Sizden kaynaklanan zaman kayıplarının telafi edilemeyeceğini bilmelisiniz.

Almış olduğunuz randevuyu herhangi bir mazeret ile ertelemeniz gerektiğinde lütfen yeterli süre öncesinden bildiriniz (mümkünse en az bir gün önceden bildirilmeniz rica olunur). Bunu yaptığınız takdirde ödemeniz bir sonra belirlenen randevu için geçerli olacaktır. Habersiz olarak randevu saatinde messengere bağlanmamanız durumunda yaptığınız ödeme bir sonraki randevu için geçerli olmayacaktır. Bizden kaynaklanan bir aksilik, iptal veya erteleme olduğundaysa mutlaka sizi bilgilendireceğiz ve ödemeniz belirlenecek bir sonraki randevu için geçerliliğini koruyacaktır.

*Telefon görüşmesi ile (Sesli veya görüntülü) Online Danışmanlık almak için yapmanız gerekenler:

Bize bilgi@psikologbulentkorkmaz.com e-posta adresinden veya telefonla ulaşarak ‘online psikolojik danışmanlık bilgi ve koşullarını okuduğunuzu ve  telefon yoluyla (sesli veya görüntülü) psikolojik danışma hizmeti almak istediğinizi‘ belirtiniz. Size ücret ve ödeme bilgileri gönderilecek ve ödemenizin banka onayı alındıktan sonra randevu için sizinle iletişime geçilecektir. Randevu saati belirlendikten sonra;

Randevu saatinden önce görüşme süresince dikkatinizi dağıtmayacak ve rahat konuşabileceğiniz bir ortamda bulunmanız, telefonunuzun kontör ve şarjının yeterli olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Randevu saatinde uzmanımız sizin çağrınızı yanıtlamaya hazır bekliyor olacaktır. Sizden kaynaklanan zaman kayıplarının telafi edilemeyeceğini bilmelisiniz. Telefon görüşmesinde sağlığınız için bir mikrofonlu kulaklık kullanmanız önerilir.

Almış olduğunuz randevuyu herhangi bir mazeret ile ertelemeniz gerektiğinde lütfen yeterli süre öncesinden bildiriniz (mümkünse en az bir gün önceden bildirilmeniz rica olunur). Bunu yaptığınız takdirde ödemeniz bir sonra belirlenen randevu için geçerli olacaktır. Habersiz olarak randevu saatinde telefonunuzla bizi aramamanız durumunda yaptığınız ödeme bir sonraki randevu için geçerli olmayacaktır. Bizden kaynaklanan bir aksilik, iptal veya erteleme olduğundaysa mutlaka sizi bilgilendireceğiz ve ödemeniz belirlenecek bir sonraki randevu için geçerliliğini koruyacaktır.

Bu hizmetimizle ilgili başvurunuzdan önce “Online Danışmanlık Hakkında” başlıklı yazımızı mutlaka okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: