İnci Güreli Korkmaz Hakkında

MiniBiyografi

İnci Güreli Korkmaz

Yaşam Koçu İnci Güreli Korkmaz, İstanbul’da ilkokul ve ortaokul eğitimini tamamladıktan sonra, İstanbul Bakırköy Anadolu Kız Meslek Lisesi Resim bölümünü bitirmiş, ardından Mimar Sinan Üniversitesi G.S.F. Resim bölümünden 1998 yılında mezun olmuştur. Özel ve M.E.B.’na bağlı bir çok kurs ve sanat merkezinde Resim eğitmeni ve Sanat yönetmeni olarak çalışmıştır. Mesleğinin yanısıra Kişisel Gelişim alanına olan ilgisi nedeniyle Yaşam Koçluğu konusunda da eğitim ve etkinliklerini sürdüren İnci G. Korkmaz, 2012 yılından bu yana bağımsız olarak devam ettirdiği Yaşam Koçluğu çalışmalarını 2017 yılından itibaren KRM PH çatısı altında sürdürmektedir.

Yaşam Koçluğu ve bir çok alt gelişim konularında (Nefes Terapisi, Zaman ve Stres yönetimi, Beden Dili, İletişim Teknikleri, Diksiyon vb.) gerekli eğitim sertifikasyonları ve yetkinliklere sahip olan İnci G. Korkmaz özellikle “Sağlıklı ve Dengeli Yaşam Koçluğu” alanında uzman deneyime sahip bir Yaşam Koçudur. “Temel Psikoloji Eğitimi”ni de almış olduğu Uzm. Psikolog Bülent Korkmaz’ın süpervizörlüğünde profesyonel çalışmalarını sürdürmektedir.

Evli ve iki kız çocuk annesi olan İnci G. Korkmaz profesyonel çalışmalarının yanında, müzik, spor, resim, fotoğraf, kitap, tasavvuf, fitoterapi ve doğa/çevre (ekoloji) konuları da etkin olduğu ilgi alanlarıdır. İstanbul’da yaşamaktadır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: